EcoClean TM

Reynobond ® та  Reynolux ® з EcoCleanTM

powered by HYDROTECT TM

Вперше фасад очищує повітря.

Уявіть собі, що з кожною побудованою будівлею ви «будуєте» шматочок лісу! Тепер це реально завдяки Reynobond ® та Reynolux ® з покриттям EcoCleanTM. Тепер, купуючи

традиційні естетичні властивості фасаду, Ви одночасно отримуєте могутній засіб боротьби з атмосферним забрудненням: 1000 кв.м EcoCleanTM володіють очищаючою здатністю, за ефективністю рівною 80 деревам.

 

 

Що таке EcoClean?
EcoClean - це революційне з технологічної точки зору покриття, яке під впливом ультрафіолетових променів руйнує органічні забруднюючі речовини, зокрема смог, ефективно сприяючи очищенню як будівлі, так і повітря навколо неї. EcoClean приносить вимірну екологічну користь і одночасно підтримує фасад в бездоганному вигляді, економлячи тим самим засоби, необхідні на його чистку.

 

Технічно EcoClean - це покриття на основі фотокаталітичного діоксиду титану TiO2, нанесене на пофарбований алюмінієвий лист Reynolux ® або на алюмінієву композитну панель Reynobond ®.


Що таке діоксид титану TiO2?
Діоксид титану - це з'єднання, що використовується повсюдно в таких продуктах як цемент, фарба, зубна паста, косметика і т.п.

 

Фотокаталітичний діоксид титану - це фаза TiO2, чутлива до ультрафіолету. Під впливом ультрафіолетових променів фотокаталітічекій діоксид титану вступає в хімічну реакцію з оточуючими його органічними речовинами, окислюючи їх. Ця технологія – HYDROTECT TM - лежить в основі покриття EcoClean. Вперше вона була розроблена японською компанією ТОТО Ltd. Japan і успішно застосовується низкою компаній вже більше 10 років у всьому світі.


Ефект, перевірений часом. У чому ж інноваційність EcoCleanTM?

 

До сьогоднішнього дня можливості застосування технології HYDROTECT TM обмежувалися такими поверхнями, як бетон, скло, метал незабарвлений і кераміка. Нанесення покриття здійснювалося вже після виробництва матеріалу, за допомогою валика або пульвелізатором. Alcoa - перша компанія, яка розробила і запатентувала технологію нанесення мікроскопічно тонкого невидимого шару діоксиду титану на алюмінієвий лист в індустріальному процесі койлсоутінга, створивши тим самим першу в світі алюмінієву фасадну панель, яка самоочищається і очищає при цьому атмосферу.

 

Ми не просто знайшли спосіб нанесення покриття на пофарбовану алюмінієву поверхню; ми створили технологію, яка робить застосування EcoCleanTM в поєднанні з лакофарбовими покриттями, котре ми й раніше використовували у виробництві архітектурних матеріалів, економічно доцільним.

 

Чим цікавий EcoCleanTM для архітекторів?

 

Будівля, задумана архітектором і створена за його проектом, стає частиною іміджу компанії на ринку. Як архітектор Ви робите все можливе для створення вишуканого іміджу, і всі використовувані для цього елементи назавжди стають частиною цього іміджу. Reynobond ® і Reynolux ® з EcoCleanTM - це, мабуть, перший активний «зелений» продукт на ринку архітектурних матеріалів. Його смогопоглинаючі здібності надають архітектору прекрасну можливість внести видимий внесок в екологію. До того ж здатність фасаду до самоочищення гарантує будівлі бездоганний вигляд на довгі роки.


Сонце і трохи вологи - все, що потрібно EcoClean ™

 

Як Reynobond ® та Reynolux ® з EcoCleanTM очищає атмосферу?

Основний компонент покриття EcoCleanTM - це шар діоксиду титану TiO2. Під впливом сонячних променів діоксид титану, чутливий до ультрафіолету, веде себе як фотокаталізатор: його звільнені електрони сприяють формуванню на поверхні вільних радикалів двох типів. Вільні радикали, у свою чергу, вступають в реакцію з розташованими в повітрі і безпосередньо на поверхні фасаду органічними частками, у тому числі з оксидами азоту NO і NO2 - основними компонентами смогу, і руйнують їх, перетворюючи в нешкідливі для навколишнього середовища і людини нітрати.

 

Як Reynobond ® та Reynolux ® з EcoCleanTM підтримує чистоту фасаду?
Тут в гру вступає висока гідрофільність - друга найважливіша властивість покриття EcoCleanTM. Завдяки даній властивості поверхня стає надзвичайно гладкою і слизькою при попаданні на неї мінімальної кількості вологи. Накопичений на фасаді бруд, в тому числі і нешкідливі нітрати, що утворилися після руйнування часток смогу, зісковзують з фасаду по дуже тонкій плівці води. Досить найменшого дощу для практично стовідсотковою очищення поверхні фасаду. Це властивість до самоочищення в свою чергу виражається в значному зниженні витрат на чистку фасаду і забезпечує будівлі бездоганний зовнішній вигляд на багато років.

 

Основні етапи процесу

1. Електрони діоксиду титану TiO2 активізуються під впливом сонячного світла

 

2. Енергія електронів передається молекулам кисню O2 і води H2O, що містяться в повітрі

 

3. Утворюються вільні радикали O2-і ? OH

 

4. Вільні радикали реагують з частками органічних речовин, руйнуючи їх шляхом окислення

 

5. Вільні радикали ? OH (водний залишок) збираються на поверхні EcoCleanTM

 

6. Поверхня стає дуже слизькою завдяки водному залишку. Краплі дощу, що потрапляють на фасад, зливаються разом і вода потоком стікає з фасаду, тягнучи за собою бруд, що утворився на поверхні.

 

Компанія Alcoa почала розробку Reynobond ® l Reynolux ® з EcoCleanTM в 2006 р. Більше 50 учених і інженерів трудилися над створенням технології, що дозволяє нам сьогодні наносити діоксид титану на пофарбований алюміній у процесі койлкоутінга, наділяючи поверхню самоочисними і смогопоглинаючими властивостями і при цьому не руйнуючи саме лакофарбове покриття.

 

Тільки подумайте: всього за добу 1000 кв.м Reynobond ® або Reynolux ® з EcoCleanTM поглинає кількість смогу, порівняну з забрудненням, що викидається в атмосферу чотирма автомобілями за той же період! Уявіть собі, який величезний вплив цей матеріал зробить на якість повітря, яким ми дихаємо, якщо архітектори та інвестори великих міст по всьому світу візьмуть на озброєння цю технологію. EcoClean - це продукт, потрібний нашій планеті. Він справляє позитивний вплив на екологію. І ми раді бути частиною цього процесу.

 

Дізнатися  більше? Перейдіть на сайт виробника!