Кольорова гамма

Монохромна елегантність

Стильної монохромної елегантністі можна легко досягнути з нашим широким діапазоном стандартних поверхонь. Вони нададуть Вам дизайн панелі, щоб відповідатиме безмежному потенціалу власної уяви. Ви можете вибрати матове, атласне або з високим рівнем глянцю покриття. Всі кольори діаграми RAL, звичайно, є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Чиста природа

Природні поверхні на Reynobond ® та Reynolux ® натхненні природою, і можуть дати Вашим проектам, особливий дотик природи, пропонуючи всі знайомі переваги алюмінієвих композитних панелей Reynobond ®  і алюмінієвих листів Reynolux ®.Металеві та мінеральні поверхні з оригінальною текстури матеріалів, таких як граніт або піщаник вражають через їх природний зовнішній вигляд і світлові ефекти. На відміну від оригінальних матеріалів, ви виявите, що Reynobond ® легко зігнути і застосувати.

 

 

 

 

 

Дуже близько до оригіналу

Reynobond ® дерево відрізняються від справжнього дерева, але має всі переваги алюмінієвих композитних панелей Reynobond ® і алюмінієвих листів Reynolux ® . З великою кількістю привабливих дизайнів поверхні, ви будете мати дизайн панелі, щоб відповідатиме безмежному потенціалу власної уяви.

З Reynobond ® Дерево, ви можете працювати з кривими і тривимірними проектами, які буде дуже важко реалізувати з натуральної деревини. У вас також є додаткова перевага зі зниженою вагою і з високим ступенем стійкості до впливу навколишнього середовища і УФ-випромінювання.

 

 

 


Щось особливе

Поверхні з ефектами пропонують особливий творчий потенціал і мають індивідуальний характер. При використанні Reynobond ® ефектів ви можете дати вашим проектам особливе звучання. У той же час скористатися всіма перевагами алюмінієвих композитних панелей Reynobond ®  або алюмінієвих листів Reynolux ®.
Взаємодія світла, відображення, поглинання і викликають постійно мінливі ефекти, ефективне виділення будь-якої будівлі. Ви можете вибрати з широкого спектру колірних градієнтів і кольорів.

 

 

 

 

 

 

 

Унікальне поєднання

Reynobond ® Метали унікальне поєднання природних металів і композитних панелей. Вони пропонують безліч нових потенційних дизайн в поєднанні з відомимою гнучкістю Reynobond ® - легкі в обробці і легко трансформуються до бажаної форми.

Reynobond ® Метали покриваються високоякісними покриттями для забезпечення оптимального захисту поверхні від шкідливих впливів навколишнього середовища. Вони не схильні до вицвітання кольору  через вплив ультрафіолетового випромінювання, і вони чутливі до впливів навколишнього середовища.

Всіх поверхні зберігають, типовий для них, металевий блиск і повний ефект, якщо дивитися в мінливих умовах освітлення і під різними кутами.

 

 

 

Більш покриттів, ніж у будь-кого
Ви можете вибрати один з чотирьох кольорів системи з Reynobond ® і Reynolux ®.

DURAGLOSS ® був розроблений нами в якості високопродуктивного покриття на основі полімерної смоли. Він пропонує серйозний опір зносу, солі, волозі і ультрафіолетовим променям. DURAGLOSS ® поставляється з рівнем глянцю від 3% до 80% (для порівняння: лише від 20% до 30%, PVDF). Ваш технічний консультант може допомогти Вам з питаннями, які рівні глянцю можуть бути використані з вподобаними Вам кольорами.

PVDF 70/30
покриття: Це покриття вважається стандартом для високопродуктивних покриттів в будівельній галузі, в основному за рахунок своєї довговічності. Він ідеально підходить для агресивних середовищ і екстремальних кліматичних умовах.

PE
- поліестер покриття: Це покриття є дуже гнучким і володіє високою стійкістю до погодних умов. Доступний широкий спектр кольорів.

Поліамідне
покриття: Всі переваги поліестеру плюс висока стійкість до подряпин.