Alcoa


Alcoa – світовий лідер на ринку алюмінію та виробів з нього. Компанія має першу позицію по видобутку бокситів та переробці глинозему.
Більше ніж 120 років продукція компанії активно використовується в автомобільній, аерокосмічній, пакувальній, будівельній промисловості у виробництві побутової техніки та інших сферах.


Alcoa пропонує своїм клієнтам рішення у вигляді листопрокатної продукції, пресової продукції з твердих сплавів, штампування, а також колісні диски під торговою маркою Alcoa ®, системи кріплення, прецизійне лиття та лиття по виплавлюваних моделях, будівельні системи, а також досвід в області виробництва інших легких металів, таких як титан і суперсплавів на основі нікелю.


Сталий розвиток є невід'ємною частиною як методів роботи Alcoa, так і процесу проектування і конструювання продукції, що поставляється замовникам компанії. Alcoa вже дев'ять років поспіль входить у число компаній для визначення Індексу сталого розвитку Dow Jones.


Майже 75% алюмінію, виробленого коли-небудь, як і раніше знаходить корисне застосування. У 2010 Alcoa оголосила про поставлену всередині компанії мети домогтися до 2030 р. 90-відсоткового рівня переробки і вказала цілий ряд можливих підходів на підтримку його підвищення.

Штат працівників Alcoa налічує приблизно 59 000 чоловік в 31 країні світу.